قیمت خرید و فروش انواع ماکارونی فله ای

قیمت خرید و فروش انواع ماکارونی فله ای در سراسر کشور با توجه به نوع و کیفیت ماکارونی و مقدار ماکارونی مورد نظر تعیین می گردد.
اما چگونه می توان لیست قیمت انواع ماکارونی فرمی و ماکارونی رشته ای اسپاگتی را دریافت نموده و ماکارونی ها را با ارزان ترین قیمت خریداری کرد؟
جهت رسیدن به پاسخ سوال بالا شما می توانید ادامه این مطلب را مشاهده نمایید.

قیمت فروش انواع ماکارونی فله ای

تولید ماکارونی در انواع شکل های مختلف

برخلاف زمان های گذشته که ماکارونی به صورت سنتی و تنها در یک مدل ماکارونی رشته ای یا اسپاگتی تولید می شد، امروزه کارخانجات متعدد تولید انواع ماکارونی فرمی و شکل دار، ماکارونی ها را با استفاده از دستگاه های پیشرفته و با بهترین کیفیت تولید و سپس در بازارهای جهانی ارائه می کنند.
در حال حاضر شرکت های تولیدی ماکارونی ایرانی، به عنوان برترین برندهای تولید کننده ماکارونی در جهان شناخته می شوند که حجم قابل توجهی از انواع ماکارونی را به نقاط مختلف دنیا صادر می کنند. این نکته را می شود با مقایسه نمودارهای مربوط به آمار صادرات ماکارونی در جهان به خوبی مشاهده کرد.

تولید ماکارونی رشته ای فله در ایران

برای تولید ماکارونی درجه یک معمولا به جای آرد نول از نوع خاص آرد سمولینا استفاده می کنند که از گندم دوروم تهیه شده و دارای خواص فراوان و کیفیت پخت بالایی می باشد.
تولید ماکارونی رشته ای ای فله ای توسط کارخانجات تولید کننده ماکارونی در صورتی امکان پذیر است که قبلا خط تولید برای تولید محصول مورد نظر رزرو شده و سفارش خرید ماکارونی فله ای ثبت شده باشد.

همان طور که می دانید در حال حاضر امکان تولید و تهیه ماکارونی در منزل با استفاده از دستگاه های کوچک ماکارونی ساز خانگی نیز وجود دارد که برای انجام این کار ابتدا باید روش استفاده از این دستگاه ها را به صورت کامل دریافت کرد.

ارزش غذایی ماکارونی

میزان ارزش تغذیه ای ماکارونی با توجه به نوع آرد مورد استفاده در تهیه آن مشخص می گردد. همان گونه که می دانید ماکارونی یک نوع ماده غذایی سرشار از کربوهیدرات ها و نشاسته می باشد. ماکارونی محصولی نیمه فرآیند شده می باشد که در تولید آن نوآوری و علم تغذیه تاثیر فراوانی دارند و معمولا همراه با چاشنی ها و مواد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
بر اساس بررسی های صورت گرفته، مشخص شده است که نزدیک به 20 درصد از خواص ماکارونی در هنگام آن از بین می رود که موضوع ار می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

جدول مقایسه ارزش غذایی ماکارونی

ماکارونی یک غذای مفید و مغذی می باشد که علی رغم قیمت مناسب از لحاظ ارزش غذایی نیز جایگاه بالایی در هرم مواد غذایی دارد. ماکارونی و پاستا منبع انواع ویتامین ها و پروتئین ها می باشد که وجود آن در حد متعادل در رژیم غذایی افراد مختلف حتی ورزشکاران، لازم به نظر می رسد.
برخی از ویژگی های مهم ماکارونی از نظر علم تغذیه عبارتند از:

[tie_list type=”checklist”]

 • قابلیت هضم آسان
 • خاصیت انرژی زایی بالا
 • میزان چربی کم
 • افزایش تشکیل گلبول های قرمز و مانع کم خونی
 • مناسب برای تقویت عضلات و استخوان ها

[/tie_list]

ارزش غذایی ماکارونی و مزایای خرید آن

مراکز فروش ماکارونی به صورت فله ای

در بسیاری از موارد که میزان مصرف ماکارونی بالا می باشد، خرید ماکارونی به صورت بسته بندی از نظر اقتصادی به صرفه نیست. بنابراین می توان ماکارونی ها را به صورت فله ای و با قیمت پایین تر خریداری کرد.
خرید ماکارونی فله ای در حجم های بیش از دو تن امکان پذیر بوده و معمولا ماکارونی ها را در کیسه های 5 کیلویی یا بیست کیلویی ارائه می کنند.

مراکز فروش ماکارونی به صورت فله ای

شرکت های عرضه ماکارونی رشته ای فله ای ، انواع ماکارونی اسپاگتی را با قطرهای 1.2 و 1.4 به فروش می رسانند و همچنین فروش ماکارونی فرمی فله ای و ورمیشل نیز با قیمت مناسب انجام می شود.
ماکارونی فرمی شامل انواع ماکارونی فرمی ریز و ماکارونی فرمی درشت شده و همچنین انواع ماکارونی فرمی رنگی و ماکارونی سبزیجات نیز طرفداران خاص خود را دارند که با قیمت های متفاوت در بازار به فروش می رسند.

در حال حاضر خرید ضایعات ماکارونی نیز برای استفاده در دامداری ها امکان پذیر است. ضایعات ماکارونی شامل ضایعات خمیری و ماکارونی های خشک خرد شده هستند که با توجه به قیمت مناسب می توانند به عنوان غذای دام در دامداری و مراکز پرورش حیوانات مورد استفاده قرار گیرند.

لیست قیمت قیمت ماکارونی فله در کشور

انواع مدل های ماکارونی فله ای دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در صورتی که میزان خرید ماکارونی بالا باشد می توان ماکارونی ها را با قیمت مناسب تر خریداری نمود.
جهت دریافت لیست قیمت ماکارونی فله ای می توان به مراکز فروش ماکارونی فله در سراسر کشور مراجعه کرد و یا از طریق اینترنت، قیمت خرید ماکارونی فله را از شرکت های عرضه ماکارونی عمده، دریافت کرد.

عرضه عمده و فله ای ماکارونی و پاستا به صورت مستقیم از کارخانه موجب کاهش قیمت ماکارونی ها شده و از این طریق خرید ماکارونی با بهترین قیمت امکان پذیر خواهد بود.

لیست قیمت قیمت ماکارونی فله ای

برخی از انواع مدل های ماکارونی که توسط شرکت های تولیدی ماکارونی ارائه می شوند عبارتند از:

[tie_list type=”starlist”]

 • ماکارونی فرمی حلزونی
 • ماکارونی پروانه ای
 • ماکارونی یال اسبی
 • ماکارونی فرمی لوله ای
 • ماکارونی عصایی
 • ماکارونی پاپیونی
 • ماکارونی فرمی میکس سبزیجات
 • ماکارونی فرمی رنگی
 • ماکارونی پیکولی
 • ماکارونی فرمی دیسک

[/tie_list]

قیمت عرضه انواع ماکارونی فله ای

خرید عمده ماکارونی ارزان قیمت

به منظور خرید عمده ماکارونی و پاستا و نیز خرید انواع ماکارونی فله ای با بهترین قیمت می توان به شرکت های بزرگ و عرضه کننده ماکارونی عمده در سراسر کشور مراجعه نمود. شرکت های عرضه مستقیم ماکارونی، انواع ماکارونی را با قیمت کارخانه به فروش رسانده و به سراسر نقاط کشور و جهان ارسال می کنند.

خرید عمده انواع ماکارونی ارزان قیمت

همچنین جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های خود می توان از طریق اینترنت با شرکت های فروش عمده ماکارونی تماس گرفته و پس از دریافت لیست قیمت، محصولات مورد نظر خود را با ارزان ترین قیمت ممکن خریداری نمود.
در این صورت شما می توانید انواع ماکارونی و همچنین سایر محصولات مواد غذایی را در کوتاه ترین زمان و با پایین ترین قیمت ممکن به صورت عمده خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما