ماکارونی رشته ای
یکشنبه , ۳ بهمن ۱۴۰۰
خانه / انواع ماکارونی / فروش عمده انواع ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی

فروش عمده انواع ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی

ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی در مدل های متنوع با قطرهای ۱٫۲ تا ۱٫۷ میلی متر موجود می باشد. با توجه به تعداد بالای فروشندگان عمده انواع ماکارونی رشته ای و اسپاگتی، کار برای خریداران این محصولات آسان شده است اما با این وجود پیدا کردن بهترین و ارزان ترین نوع ماکارونی اهمیت فراوانی دارد.

انواع ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی

ماکارونی رشته ای یا همان اسپاگتی متداول ترین و پرمصرف ترین نوع ماکارونی به حساب می آید. ماکارونی های رشته ای در بسته بندی های مختلف ۵۰۰ گرمی، ۷۰۰ گرمی و ۹۰۰ گرمی در بازار موجود می باشند. اسپاگتی های ۹۰۰ گرمی با قطرهای متفاوت و همچنین توسط برندهای مخلف تولید و به بازار عرضه می شوند. چند نمونه از انواع ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی عبارتند از:

  • ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی ۱٫۲ زر
  • ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی ۱٫۵ زر
  • ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی ۱٫۴ مک
  • ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی ۱٫۲ تک
  • ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی ۱٫۴ تک
  • ماکارونی رشته ای ۹۰۰ گرمی غنی شده زر
  • اسپاگتی ۹۰۰ گرمی با قطر ۱٫۷

بهترین نوع ماکارونی رشته ای

کارشناسان حوزه تغذیه بر این باورند که بهترین نوع ماکارونی رشته ای با استفاده از آرد سمولینا تولید می شود. آرد سمولینا نیز از آسیاب گندمی به نام گندم دوروم به دست می آید. همچنین بهتر است که از ماکارونی های اسپاگتی سوس دار استفاده نمایید.

اولین کارخانه تولید ماکارونی در ایران در سال ۱۳۱۳ با دستگاه هایی ابتدا آغاز به کار کرد. اما امروزه کارخانجات متعدد در نقاط مختلف کشور با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته، ماکارونی ها با کیفیت بالا و در سطح جهانی تولید و در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار می دهند.

فروش انواع ماکارونی رشته ای به قیمت عمده

در این جا قصد داریم به اطلاع شما عزیزان برسانیم که در حال حاضر انواع ماکارونی های رشته ای و اسپاگتی و همچنین ماکارونی های شکل دار با پایین ترین قیمت ممکن جهت حفظ رضایت مشتریان توسط این شرکت به فروش می رسند. شما می توانید جهت خرید انواع ماکارونی به صورت عمده با ما تماس گرفته و محصولات مورد نظر خود را به آسانی و با ارزان ترین قیمت موجود در بازار خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات مستقیم ماکارونی رشته ای بسته بندی

یکی از انواع غذاهایی که بسیار مورد توجه افراد در سرتاسر دنیا واقع شده است ماکارونی می باشد شرکت ایران با توجه به کارخانه های بسیار زیادی که در زمینه تولید انواع